Positive 20 yıllık outsource call center tecrübesine sahip kadrosuyla Mart 2010 tarihinde kurulmuştur.

SEO

Sektörde 10. yıl

Sektörde 10. Yılımızı geride bırakmanın mutluluğunu tüm ekibimiz ve müşterilerimizle birlikte yaşıyoruz.”

 

10. yılımızda İstanbul ve Ordu lokasyonlarımıza Azerbeycan / Bakü Lokasyonumuzu da ekleyerek İngilizce, Almanca ve Rusça dillerinde uygun maliyetlerle hizmet vermeye başladık.

30 Ülkeye Hizmet

Türkiye’de Türkçe’nin yanı sıra anadilde vermekte olduğumuz Arapça hizmetlerine Bakü Lokasyonumuzla İngilizce, Almanca ve Rusça dillerinde verdiğimiz hizmetleri ekledik.
SEO
SEO

1.150 Seat Kapasitesi

3 Lokasyonumuzda Seat kapasitemizi 1.150’ye yükselterek müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayacak kapasiteye ulaştık.

 

Şirketimizin esnek yapısı, hızlı karar alabilme yeteneği ve maliyet odaklı yaklaşımımız ile lokal ve uluslararası hizmet veren müşterilerimizle uzun yıllar süren iş ortaklığımız başarılı bir şekilde artarak devam ediyor.

Maksimum Hizmet & Optimum Maliyet

Maksimum hizmet kalitesini optimum maliyet ile müşterilerimize sunmak için yatay yönetim yapımızla ek maliyetleri ortadan kaldırarak rekabet gücümüzü artırdık.

Positive Call Center olarak, kurulduğumuz günden bu yana birlikte çalışmakta olduğumuz üst kademe yöneticilerimizle birlikte, sektörün sürekli gelişen teknolojisine ve müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına hızla cevap vererek yolumuza devam ediyoruz.
SEO